Pižama Alan

noben

Material:

100% bombaž

Sodoben, a nekoliko klasičen moški bo užival v naravnem materialu bombaža ter drznih vzorcih in krojih izdelkov iz linije Alan.

28,90 €
Na zalogi
Šifra artikla SLO-GD07559-000
Kategorije: Manners

Material:

100% bombaž

Upute za mjerenje:

OZNAKA VELIKOSTI363840424446
OBSEG BOKOVA89-9394-9899-103104-108109-113114-118
KONFEKCIJSKA VELIKOSTSMLXL
36384042444648
OBSEG GRUDI (cm)889296100104110116
OBSEG STRUKA (cm)70747882869298
OBSEG BOKOVA (cm)9498102106110113122
MEDNARODNA ZNAMKASMLXL2XL3XL
ŠPORTKA ZNAMKA45678
VELIKOST46-4848-5050-5252-5454-5656-58
PREMER STRUKA79-8585-9191-9797-103103-109109-115
PREMER BOKOVA90-9696-102102-108108-114114-120120-126


LETA/OZNAKA VELIKOSTI246810121416
VIŠINA TELESA92104116128140152164176
AOBSEG GRUDI (cm)73-7778-8283-8788-9293-97
Velikost košareB75B80B85B90B95B
C75C80C85C90C95C
D75D80D85D90D95D
KONFEKCIJSKA VELKOST3840424446
EU7680859095
UK3436384042
I34567
F9095100105110

Navodila za merjenje:

a) Obseg dojk
Izmerite obseg prsnega koša A. Krojaški meter postavite čez hrbet na višino, kjer je modrček ponavadi zakopčan, nato pa čez bradavičke do prsnice - do votline med dojkama. Primerjajte to mero s predhodno izmerjenim obsegom prsnega koša:
če je obseg dojke za 12-14 cm večji od obsega prsnega koša, verjetno ustrezajo košare A;

če so večje za 14-16 cm, košare B;

če so večje za 16-18 cm, košare C;

če so večje za 18-20 cm, košare D;

b) Obseg prsnega koša

Nato izmerimo osnovno velikost, ki temelji na obsegu prsnega koša B, in to naredimo tako, da merimo čez hrbet in spredaj tik pod prsnim košem, pri čemer pazimo, da je merilnik poravnan s tlemi, torej da se nikamor ne upogne. Tako dobimo osnovne velikosti: 75, 80, 85 itd. Ugotovljeno je, da ustrezajo obsegu 2 centimetra manjšemu in 2 centimetra večjemu od navedenega, kar pomeni, da na primer velikost 80 ustreza izmerjenemu obsegu 78-82 centimetrov pod dojko.
Če je obseg prsnega koša 80 centimetrov in obseg dojk med 96 in 98 centimetri, je v večini primerov primeren nedrček z velikostjo 80C.